Збільшити або зменшити шрифт тексту :
Будь-яка людина вже являє собою особистість. Ми всі різні: за характером чи поведінкою, темпераментом, або зовнішністю. Але в нас є те, що нас об’єднує – це індивідуальність.
Поняття «особистість» широко використовується як у різних суспільних науках, так і в повсякденному житті. Коли характеризують якусь людину, то говорять про неї або як про особистість, або як про індивіда, або як про індивідуальність. У загальній психології ці поняття не є тотожними.
Я вважаю, що щоб являти собою велику цінність, треба відрізнятися від
інших — « бути не такі як усі». Це зробить з тебе індивідума, тобто особистість. А щоб приносити користь іншим треба багато працювати над собою. Щоб бути прикладом для багатьох людей.
Особистість, це в першу чергу, людина розумна, сильна волею, й міцна духом. Саме такою треба уявляти справжню особистість. Отже, кожному з нас треба являти цінність й користь для суспільства, й обов’язково залишатися при цьому особистістю. Тому що в нашому житті індивідумів багато, а справжніх особистостей-одиниці.
Свежие комментарии