Збільшити або зменшити шрифт тексту :
Я вважаю,що прагнення володіти світом неможливе тоді,коли людина не володіє собою.
По-перше,володіти собою – це удосконалити свій характер,поведінку,виховати силу волі.
Прикладом слугує життєва історія австралійця Ніка Вуйчіча. Цей чоловік народився без рук та ніг,проте здобув дві вищі освіти,навчився плавати,друкувати на комп’ютері. У нього красуня-дружина та маленький синочок Скільки всього змогла досягнути ця людина без кінцівок! Нік завжди наголошує: «Невдача – це не кінець. Головне – як ви фінішуєте». Ця людина «закохала» в себе мільйони,а все завдяки вол до життя і прагненню оволодіти собою.
По-друге, володіти собою – знаннями необхідними у житті.
Прикладом слугує головний герой роману «Місто» Валер’яна Підмогильного – Степан Радченко. Його метою було завоювати місто,щоб відродити село. Цей шлях був важким,але чоловік зміг здобути освіту в університеті і розгледіти в собі талант письменника. Зрозумівши,що йому подобається писати твори,почав ще більше вдосконалювати свої знання: ходив часто в бібліотеку,багато читав. Оволодівши своїм розумом і собою сповна,Степан Радченко відчув у собі впевненість і остаточно залишився в місті,ставши хорошим письменником.
Отже,володіти собою – найбільша влада,бо підкорити себе значно складніше,ніж весь світ.
Свежие комментарии