Збільшити або зменшити шрифт тексту :
Сьогодні вранці я прокинувся від якогось дивовижного передчуття. Щось змінилося у світі, але що саме, я поки не розумів.
Я вийшов на вулицю — і аж завмер від несподіванки. Здавалося, що все навколо перемінилося завдяки втручанню якогось чарівника. На землі панувала казка. Все навколо: і дерева, і кущі, і земля, і дахи
удинків, і машини біля під’їзду — було вкрито білим блискучим
пухнастим снігом. Захотілося скоріше повернутися додому. Зібрати друзів, взяти сани — і скоріше бігти на вулицю. Хотілося встигнути насолодитися морозним прозорим повітрям, ліпити сніжну бабу, кидатися сніжками, кататися з гори на санях.
У цьому році сніг випав саме напередодні Нового року. Тато вже приніс ялинку. Скоро в нашій оселі буде пахнути мандаринами й шоколадними цукерками. Батьки приготують подарунок, але, за звичкою, будуть вимагати від мене писати лист Діду Морозу.
Я люблю це свято, бо знаю наперед усі його приємні сюрпризи. Люблю не тільки тому, що на Новий рік можна не спати всю ніч. Люблю тому, що рівно о дванадцятій можна буде з-поміж усіх мрій обрати найголовнішу, — і вона обов ’ язково здійсниться у наступному році. Про що я мрію? Мені хотілося, щоб у школі запанували нові порядки. Хочу, щоб в наступному році вчитися було весело й приємно, а, найголовніше, не треба було кожного дня виконувати домашнє завдання. У цьому році я навчився кататися на велосипеді, а у наступному хотів, щоб у мене був власний велосипед. Хотів, щоб вигадали якомога більше нових комп’ютерних ігор. Чесно кажучи, таких бажань у мене було безліч, але раптом, вражений красою навколишнього світу, я відчув мізерність своїх мрій. Якісь вони дрібненькі! Хоча, з іншого боку, велике бажання навряд чи здійсниться. Люди, як завжди, будуть неуважні до рідних. Будуть продовжуватися війни, десь пануватиме голод і невиліковні хвороби.
Що ж я чекаю від Нового року? Напевно, мені б хотілося, щоб урі люди мали можливість у цю святкову ніч зустрітися з рідними і задумати щось на наступний рік. І щоб ці мрії обов’язково здійснилися! Бо якщо є мрії, віра у майбутнє, Новий рік обов’язково настане!
Свежие комментарии