Збільшити або зменшити шрифт тексту :
Найвища ціль кожного — стати Людиною з великої літери. Про це мріють усі, але досягають цієї мети одиниці. Це дуже важко — творити самого себе.
Головне, що для цього треба зробити, це вчитись, вчитись усе життя. Спочатку в школі, набуваючи перших, початкових знань, потім у вищих навчальних закладах, пізнаючи та опановуючи майбутню спеціальність, а потім, під час роботи, вдосконалюючи набуті знання. І все вчитись.
Але для того, щоб стати особистістю, мало професійних знань, цьому не вчать у школі чи у вузі, це можна зробити лише самому. Вдосконалюючи себе, поступово можна наблизитись до ідеалу. Звичайно, це важко, і не кожному вдається це зробити. Не складно давати поради іншим, складно в собі знайти вади, мати сили, щоб виправити їх.
Єдині люди, що можуть допомогти у цій важкій справі — це наші батьки. Вони своїм непохитним прикладом,, своєю любов’ю, своєю ніжністю дають нам величезний поштовх у дорослий світ, спрямовують нас на шлях добра і любові. Вони вчать нас бути людяними, милосердними. Кожен батько, кожна мати палко люблять своїх дітей і бажають їм лише добра.
Ми дорослішаємо, стаємо дедалі розумнішими, дедалі самостійнішими. Без сторонньої допомоги можемо відокремити добро від зла, самостійно прийняти складне рішення — усе це прикмети того, що непомітно для самого себе ми стаємо особистістю. Ми починаємо доросле життя.
Як усі дорослі люди, ми знаходимо кохану людину, укладаємо шлюб, народжуємо дітей і самі стаємо батьками. За все життя ми по крупидях накопичували знання про життя, про себе, про світ.І вже самі передаємо цей позитивний досвід своїм дітям та своїм онукам. Ніколи не скінчиться цей кругообіг життя, завжди люди будуть прагнути досконалості, прагнути наблизитись до свого власного ідеалу.
Свежие комментарии