Збільшити або зменшити шрифт тексту : Була колись у мене баба Корупчиха, Мені і досі її руки світять. Була баба Корупчиха темна, неграмотна, Мені і досі її руки світять. Пекла баба Корупчиха пироги з калиною, Мені і досі світ без неї темний. Хто був голодний — приходив до Корупчихи, Вона кожного вузликом наділяла. Хто був холодний — грівся у Корупчихи І виносив од леї вузлик у пазусі. Хто був безсовісний, той лишався безсовісним, А вона кожного вузликом наділяла. Як насняться мені сни чорнюші — Прийде Корупчиха, розв’яже вузлик, Як насняться мені сни солодкі з калиною, Прийде Корупчиха, зав’яже їх у вузлик. Дуже журиться баба Корупчиха в могилі, Руки їй склали, не може зав’язати вузлика. Я не вірю у скатерки-самобранки, Вірю у вузлики баби Корупчихи. Сам їх бачив, сам їх розв’язував І зав’язав їх навіки у пам’яті. А Корупчиха білою хустиною запиналася, Вузлика під шию ніколи не зав’язувала. А ховали її у позиченій хустці,
Бо свої вона у вузлики пов’язала.
Жанр:балада
Тема:зображення добра у образі баби Корупчихи
Ідея:возвеличення добра,як найпозитивнішого діяння.
Основна думка:заклик людей до творіння добра на світі.Робити добро не тільки для інших,а й для себе.
Свежие комментарии