Збільшити або зменшити шрифт тексту :
Хтось може сказати: та ще рано про це замислюватися, багато що ще зміниться, про багато що ще можна помріяти. Я не згоден з цим.
Вибираючи професію, людина планує усе своє подальше життя. Звичайно, професію можна змінити, але це часто пов’язано з втратою часу, стресом, життєвими негараздами. Куди краще, коли улюблена професія вибрана і освоєна раз і назавжди. Людина, що повністю віддає себе їй, може розраховувати на матеріальну стабільність і успіх в житті.
Сучасне суспільство змінило свої вимоги до працюючого, незалежно від його професії. Якщо яких-небудь двадцять років тому досить було просто відвідувати своє робоче місце, виконуючи не занадто обтяжливі обов’язки, то сьогодні усе по-іншому. Необхідно проявляти не лише професіоналізм, дисциплінованість і акуратність, але і уміння чітко і швидко реагувати на зміну ситуації, прораховувати можливі варіанти дій і багато що інше. Тут величезну допомогу надає володіння персональним комп’ютером : практично кожному, хто хоче досягти успіху в професійній сфері, потрібне знання начатків інформатики. Вибираючи свою майбутню професію, треба пам’ятати і про це.
Але не лише діловитість і професіоналізм роблять працівника цінним і потрібним. Важливі ще і людські якості: комунікабельність, ввічливість, доброта, милосердя. Людина, наділена цими якостями, не ризикує втратити себе в потоці щоденних ділових обов’язків, втратити свою індивідуальність, неповторність. Адже робота — це не тягар, а лише обов’язок сучасної людини. І, вибираючи майбутню професію, треба твердо пам’ятати: помилка тут небажана.
На мою думку, важливіше мати справжні людські якості. ніж просто бути гідним працівником.
Свежие комментарии