Збільшити або зменшити шрифт тексту :
«Людина нібито не літає ,
а крила має.
Вони, ті крила, не з пуху-пір’я,
а з правди,
чесності
і довір’я.»
Це слова Ліни Костенко з поезії «крила». Прочитавши цей уривок ми розуміємо, що у кожної людини є свої крила від народження . У якоїсь людини ,можливо, є крила тому що вона вірна у коханні, щира на турботи тощо.У мене ,можливо, також є крила. Адже я допомогаю своїм друзям ,якщо вони у біді,щодня прибираюсь у своєму домі,полегшуючи цим роботу своїй матусі. Також я можу приготовити сніданок,обід чи вечерю якщо мої батьки заклопотані справою. Тому допомогаючи іншим ваші крила стають дедалі більші.
Запитання до віршів:
1. Диптих – це вірші Ліни Костенко ……………..
2. Тема цих віршів: змалювання «крилатої………….
3. Ідея творів – треба прагнути до життя вільного, прекрасного,……….
4. На думку автора, найцінніші такі людські якості: чесність, уміння любити, мріяти……….
Свежие комментарии